Про нас


   Головною метою компанії „Гранд-М” є забезпечення виробників меблів якісними матеріалами та комплектуючими. Компанія заснована у 1996 році. Чому „Гранд-М” – Грод Андрій Михайлович – власник компанії. У 2000 році ми першими в Україні започаткували власне виробництво фасадів МДФ, у 2006 році налагодили виробництво декоративних решіток МДФ, яке по сьогодні є ексклюзивним на ринку України. Згодом, у 2008 році впроваджено лінію по лакуванню та патинуванню, а у 2009 році – лінію 2D для покриття панелей Акрилом, HPL, CPL, та PCV на плиту МДФ та ДСП. Провідні спеціалісти нашого підприємства найближчим часом готують лінію до випуску міжкімнатних дверей з МДФ. Розвиток підприємства направлений на співпрацю як з гуртовими покупцями, серійними виробниками так і з роздрібними клієнтами, застосовуючи політику роботи лише з якісним товаром, не завищуючи при цьому вартості.

   Організація роботи підприємства на основі сучасних інформаційних і технічних можливостей, швидкого транспортного сполучення дозволяє гарантувати виконання замовлень в точно установленні строки. Ви економите на затратах на матеріали та виграєте час завдяки оперативній доставці.

   В нас завжди на складі необхідна кількість матеріалів у відповідності до розмірів і кольорової гамми. Досвід виробництва, кваліфікація спеціалістів, контроль асортименту і цінова політика є надійною базою для розвитку співробітництва з нашими партнерами – виробниками меблів.
Виставковий стенд компанії „Гранд-М” на Київському міжнародному меблевому форумі KIFF-2013

Smiley face

Grand-M™ © 2015    :    Всі права захищені