●  Механічні і функціональні характеристики фасадів з МДФ (MDF) перевершують не тільки ДСП, але і фасади із натурального дерева. При цьому МДФ як мінімум на 60-70% дешевше натурального дерева.

●  Фасади з МДФ вологостійкі, добре переносять вплив кухонної пари, не розбухають, не короблятся. Вироби з МДФ можуть бути встановлені в приміщеннях з відносною вологістю до 80%, проти 60% для дерев’янных виробів.

●  Фасади з МДФ стійкі до грибків і мікроорганізмів, що робить вироби з МДФ гігієнічними і безпечними в побуті.

●  Міцність МДФ забезпечує парафін і природні зв'язувальні речовини в міжволоконній взаємодії (лігнін). Тому за екологічністю МДФ (MDF) наближається до натурального дерева, що росло в екологічно чистій зоні.

●  На відміну від ДСП, плитам з МДФ доступні будь-які способи обробки, завдяки чому можна зробити красиву фільонку, заокруглені кути.

●  МДФ в 1,8-2 рази міцніше деревостружкових плит. Завдяки цьому МДФ значно краще, ніж ДСП, утримує кріплення.

●  МДФ в 1,5-2 рази менше, ніж ДСП, розбухає у воді, а також має набагато більш високу стабільність розмірів.

●  Дрібнофракційність базового матеріалу МДФ забезпечує плиті однорідність і рівний розподіл волокон по всій товщині, а також гладку, рівну й щільну поверхню, що практично виключає можливість появи дефектів при виробництві фасадів.

●  Крім стандартної програми Ви можете замовити меблеві деталі індивідуального дизайну будь-якої складності виконання і розмірів.